שירות מוניות לשדה התעופה

טיול לחו”ל הינו חוויה מהנה אשר מתכוננים אליה רבות. ההוצאה הכספית עבור חופש כזה הינה גבוהה, יחסית, אבל כאשר מדובר בטיול מהנה, אזי כדאי לעשות אותו בניחותא ובכיף. ההגעה לשדה התעופה חשובה מאוד מאחר ויש צורך להגיע עם מטען ומזוודות, וכדאי לעשות זאת בקלות יחסית. הזמנת מוניות לשדה התעופה נתבג על ידי נוסעים היא כבר דבר שבשגרה ונהגי המוניות יבצעו את השירות בדרך הטובה והמקצועית ביותר. אין כמו להתחיל טיול ארוך בנסיעה רגועה במונית ממוזגת עם נהג שסומכים במאה אחוז על כישוריו.

נוחות מעל לכל

כשחוזרים מחו”ל אזי מגיעים עם שפע של חוויות, ובמקרים רבים, הנסיעה חזרה היא מעייפת מאוד. מדובר על הטלטלות בטיסות כולל זמני המתנה ארוכים לטיסה, בידוק בטחוני, לעיתים, חניית ביניים לשם מעבר לטיסה אחרת. כאשר יוצאים לבסוף מהטרמינל מבקשים להגיע במהירות המרבית לבית כדי לנוח. חברת מוניות שמספקת מוניות לנמל התעופה מבצעת גם נסיעות ממנו לכתובות של הלקוחות, וניתן להזמין מונית לשעת נחיתה יעודה. במרבית המקרים המונית תגיע תוך מספר דקות.

תקשורת טובה

חברת מוניות פועלת במתן שירותי הסעות לשדה התעופה עבור לקוחות רבים. מדובר על נסיעות לצורך עבודה, עסקים ועוד. התחנה פועלת בצורה מקצועית ולכל מונית יש אמצעי קשר אשר בעזרתם מנתבים את הנהגים אל הלקוחות. אפשר להזמין שירות בדרכי התקשרות שונים וכל לקוח ייענה במהירות. כל לקוח עומד במרכז תשומת הלב והנהג יסיע אותו ואז יסייע לו בהעמסת ופריקת המזוודות. הנוסע יכול לשבת בניחותא וליהנות ממראות הדרך תוך כדי הנסיעה.

מוניות נוחות בקו לשדה התעופה

המוניות מטופלות ומתוחזקות היטב, הן ממוזגות והישיבה בהן נוחה מאוד.ניתן לבצע כל מיני פעולות בזמן הנסיעה כמו שיחות, משחקים באפליקציות טלפון, שיחות בין הנוסעים לבין עצמן ועוד. הנסיעה בכבישי הארץ. אל שדה התעופה וממנו הינה , במקרים רבים, קשה בגלל העומס בכבישים. נהגי המוניות יודעים את מלאכתם והם יבחרו את הנתיב המהיר והטוב ביותר. הם יודעים לתזמן היטב את זמן ההגעה, יגיעו לקחת את הלקוחות מביתם בשעה שנקבעה, ויסיעו אותם אל שדה התעופה בביטחון. הכול לשביעות רצון הלקוחות.