מוניות לשדה התעופה מתל אביב

תל אביב היא עיר פקוקה שהנסיעה בה מהווה סיוט אמיתי בשעות רבות של היום. אנשים אשר מבקשים שירותי הסעה עושים חסד לעצמם כאשר הם מזמינים שירותי מוניות מחברה ידועה ובעלת מוניטין. במיוחד חשוב הדבר כאשר צריכים להגיע למקום מסוים בשעה ייעודה, וכאשר יש מטען גדול מאוד לסחוב אותו. נסיעה לשדה התעופה לקראת טיול וחזרה ממנו אל הבית בתל אביב, הם סיבות נהדרות להזמנת מוניות לשדה התעופה מתל אביב או בקיצור מוניות מתל אביב לנתב”ג. אין דרך יותר טובה ונוחה מאשר להתחיל טיול לחו”ל ולסיימו בהנאה וכיף.

מוניות מודרניות

חברת מוניות הדקה ה 99 המספקת שירות מוניות לנתב”ג היא מקצועית מאוד וכל המוניות שפועלות ברשותה הן מודרניות וממוזגות. הנהגים הם נהגים מנוסים אשר מכירים את כל הדרכים הנוחות והמהירות, והם נעזרים באמצעי ניווט מודרניים שיודעים לכוון אותם אל הדרך הפנויה. הם יסייעו ללקוחות בהעמסת ופריקת המזוודות ותיקי היד, וינהגו בזהירות בכבישים הצפופים של המטרופולין הגדול הזה. גוש דן הינו עמוס מכוניות וכל מה שהנוסע צריך לעשות זה להתרווח על המושב ולהניח לנהג לבצע את ההסעה.

נהגים מקצועיים בקו מוניות לשדה התעופה מתל אביב

שירות מוניות לשדה התעופה מתל אביב יבוצע על הצד הטוב ביותר. הנהג יגיע עם המונית בשעה שנקבעה ועל פי הזמנת הלקוח. ויסיע אותו אל שדה התעופה. הנהג מכיר את כל הטרמינלים ואזורי ההמראה ויביא את הנוסעים אל פתח הטרמינל תוך פרק זמן קצר. בעת החזרה מהטיול ניתן יהיה להזמין נהג מתחנת המוניות, ואזי, הוא ימתין לנוסעים העייפים מהטיסה הארוכה וייקח אותם אל ביתם בנוחיות. הנוסעים יכולים ליהנות מהנוף, לשוחח בנייד, לשחק באפליקציות, לשוחח ביניהם ועוד.

שירות מעולה

בתחנת המוניות שנותנת שירות לנתב”ג וממנה, ושירות בכל גוש דן ובאזורי ארץ נוספים עובדים בצורה מסודרת. בכל רכב יש מכשיר קשר באמצעותו מנווטים את הנהגים אל הנוסעים המחכים. שיטה זאת הינה יעילה מאוד, וסדרן התחנה יכול לפקח על הנסיעות כל העת. במקרים בהם מונית מאחרת להגיע והלקוח לחוץ, או במקרים בהם יש תקלה במונית שמונעת ממנה המשך נסיעה, הוא יכול להזמין, במיידית, מונית חלופית פנויה שנמצאת בקרבת מקום. ועניין זה מהווה יתרון אדיר.