מוניות לנתב”ג

מוניות לנתב"ג - מוניות הדקה ה99מוניות לנתב"ג או פתרונות אחרים?

בחרתם יעד. קניתם אליו כרטיסי טיסה. ארזתם את המזוודות. עכשיו אתם רק צריכים להגיע לטרמינל בנתב"ג ולעלות על המטוס, שייקח אתכם אל היעד המבוקש. השאלה היא, מהי הדרך הנוחה ביותר לעשות זאת?

 רכב פרטי

להגעה לנתב"ג ברכב פרטי ישנם יתרונות רבים וכמו כן, גם חסרונות רבים. אחד היתרונות הבולטים ביותר הוא השליטה: כאשר אתם מגיעים לנתב"ג באמצעות רכבכם הפרטי, אינכם תלויים בשעות ההגעה של התחבורה הציבורית כגון אוטובוסים ורכבות ואינכם צריכים לעצור בתחנות האיסוף, שבדרך אל נמל התעופה. על ידי כך, באפשרותכם לחסוך זמן יקר וכמו כן, אינכם צריכים להגיע אל תחנת האיסוף של האוטובוס או הרכבת באופן עצמאי.

אחד החסרונות המשמעותיים ביותר הוא נושא החנייה. כאשר אתם מגיעים עם רכבכם הפרטי, עליכם למצוא מקום חנייה, בתקווה שיהיה קרוב ככל האפשר לכניסה אל הטרמינל הרצוי ולשלם על כך סכום כספי גבוה בנוסף על הדלק.

תחבורה ציבורית

  • אוטובוסים – הגעה לנתב"ג בעזרת אוטובוסים בהחלט עוזרת לשמירה על איכות הסביבה ועל התקציב המשפחתי! אך פרט לכך, אין לה הרבה יתרונות. הנסיעה באוטובוס לנתב"ג אפשרית רק מתחנות מסוימות, אשר סביר מאוד להניח, שאינן נמצאות קרוב לביתכם והנסיעה עצמה עם המזוודות הינה מסורבלת יותר מאשר נסיעה רגילה באוטובוס.

 

  • מוניות –מוניות לנתב"ג הן דרך נוחה ויעילה להגיע אל הטיסה שלכם. המונית תאסוף אתכם מפתח ביתכם ותיקח אתכם עד פתח הטרמינל לפי הזמנים שאתם קובעים ולפי הזמנה. במהלך הנסיעה תוכלו להתרווח במושבים ולהסתכל על הנוף במקום להתרכז בנהיגה ובסיומה, לא תיאלצו לדאוג לחנייה.

 

  • רכבת – רכבות לנתב"ג נחשבות לנוחות יחסית. התדירות והזמינות שלהן גבוהה, הנסיעה עצמה היא שקטה ומהירה באופן יחסי, היות שהרכבת לא נכנסת לפקקי תנועה. החסרונות הבולטים בנסיעה לנתב"ג ברכבת הם: הדאגה למזוודות ועיכובים בזמני הגעת הרכבת. 

בכל דרך שתבחרו, רכב פרטי, אוטובוס, רכבת או מוניות לנתב"ג, חשוב שתעשו זאת לאחר בחינת היתרונות אל מול החסרונות של כל אחת מהדרכים. כך תוכלו להבטיח לעצמכם נסיעה יותר נוחה ורגועה לקראת טיסה נעימה.

מוניות מירושלים לנתב"ג | מוניות מתל אביב לנתב"ג | מוניות ספיישל


מוניות מתל אביב לנתב"ג

במידה ואתם נמצאים בתל אביב וברצונכם להגיע לטיסה, שיוצאת מנמל התעופה בן גוריון – נתב"ג, יתכן שתרצו קצת מידע על מוניות מתל אביב לנתב"ג. לפניכם סיבות לבחירה בשירות זה על פני אפשרויות הגעה אחרות, כגון רכבת,  מתל אביב לנמל התעופה הלאומי של ישראל

קרא עוד..

מוניות מירושלים לנתב"ג

ההגעה מירושלים לנתב"ג איננה כרוכה, על פי רוב, בזמן נסיעה ארוך. כמובן, הכל תלוי במצב התנועה, באזור בו אתם נמצאים בירושלים ובעיקר – בדרך בה בחרתם לנסוע הן מבחינת בחירת המסלול והן מבחינת בחירת כלי התחבורה בו בחרתם להשתמש.

קרא עוד..